O nás

Provozní doba

  • 1. 5. - 30. 9. / 11:00 - 23:00
  • 1.10. - 30. 4. / 11:00 - 22:00

  Zahrádka na nádvoří je otevřena každý den od 11:00 do 22:00.


   Zámecká restaurace Hrubá Skála se nachází na druhém nádvoří romantického zámku Hrubá Skála. Nabízí široký výběr místních i mezinárodních jídel, v nabídce jsou také cenově zvýhodněná polední menu

   Naším cílem je, připravit pro vás nazapomenutelné chvíle nejen nad pokrmy, které pro vás s maximální péčí připravujeme. Chceme udělat vše pro to, aby čas strávený v naší zámecké restauraci ve skalním městě, byl plný harmonie a zažívali jste u nás jen příjemné chvíle. Věříme, že u nás vždy najdete to, co vás do naší restaurace přivede a doufáme, že i mnohem více. Věříme, že si Zámeckou restauraci Hrubá Skála oblíbíte a budete se k nám rádi vracet.

   • denně čerstvé suroviny prvotřídní kvality
   • každý večer domácí specialita
   • bio potraviny

   K dispozici je také Letní vyhlídková restaurace na hradbách, Lovecký salónek a Středověká krčma.

   kde nás najdete

   Zámecká restaurace Hrubá skála
   Hrubá Skála 1
   511 01 Turnov

   Tel: +420 604 317 618
   E-mail: reception@hrubaskala.eahotels.cz

   Velká mapa


   rezervace místa / stolu

   Máte-li zájem o rezervaci místa či stolu, vyplňte prosím níže zobrazený rezervační formulář. O stavu rezervace Vás budeme informovat v nejbližším možném termínu.

   required    required   
   required    required    required

     required s využíváním osobních údajů, uvedených v tomto formuláři, pro marketingovou komunikaci (např. se zasíláním nabídek akcí, slev a novinek od společnosti EuroAgentur Hotels&Travel, a.s.). S údaji bude nakládáno podle zákona č. 101/2000Sb., o ochraně osobních údajů a podle zákona č. 480/2004Sb., o některých službách informační společnosti.